Misafir

Hoşgeldin

GİRİŞ

EN POPÜLER

Seçilen Friv Oyunlar

Zaman geçirmenin herkese göre farklı yolları vardır. Büyükler genel olarak sohbet, dizi ve film izleyerek bunu yaparlar. Fakat çocuklara televizyon zararlı olduğundan dolayı onların zamanlarını bu şekilde değerlendirmelerine karşıyız. Ayrıca bizim paylaştığımız oyunlar eğitici kapsamında olduklarından onlara bazı şeyleri de emin olun aktaracaktır. Çok fazla oyun sitesi bulunuyor ama emin olun çoğu kalitesiz, önüne gelen oyunu yüklemektedir. OyunOn sitesi kesinlikle bunlardan değildir. Hiç de olmayacaktır. Çünkü bizim ilk prensibimiz çocuklara kaliteli hizmet sunmaktır. Zaten fark ederseniz sıradan oyunlara yer vermek yerine en çok oynananları ve popüler olanları eklemeye özen gösteriyoruz. Sende birbirinden güzel ve kaliteli oyunlar oynamak istersen sitemize giriş yapabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz en güzelleri bu OyunOn.com adresinde yer alacaktır. Hadi öyleyse vakit kaybetmeden siteye giriş yap ve en güzel oyunlardan yararlan… Örnek Oyunlardan Birisi Ateş ve Su içlerinde en popüler olan diyebilirim. 2 kişilik oynanmaktadır. Macera severler için hazırlanan bu oyunda birbirinize yardım ederek karanlık mağaradan çıkmaya çalışacaksınız. Sizi oldukça tehlikeli olaylar bekliyor olacaktır. Aklınızı kullanmazsanız burada ölüp gidersiniz. 2 Kişilik oyunlar oynarken her zaman birbirinizle yardımlaşmalı, korumalı ve bunun üzerinden ilerlemelisiniz.
Sevilen Kategorilerimiz
Savaş Oyunları bölümü de çatışmayı sevenler içindir. Burası pek fazla çocuklar için uygun diyemem… Neden diyecek olursanız kan, vahşet, silah hatta bombayı burada oldukça fazla göreceksiniz. Ülkeler arası çıkan bu savaşların kahramanı olmaya hazırsanız burası sizin yerinizdir.

Araba Oyunları ise daha çok erkeklerin tercih ettiği araba tutkunlarının yeridir. Yarışmacılar arasında kazanmak ve şampiyon olmak oldukça zordur. Ama her şey gibi bu da imkansız değildir. Direksiyon başına geçtikten sonra ilk başlarda çok fazla heyecan yapabilirsiniz. Yarışlara katıldığınız da araba kontrollerini bir dakika dahi elden bırakırsanız kaza yaparsınız. Bu arada kesinlikle gözünüzü de yoldan ayırmamanız gerekiyor. Çünkü dönüşlerde biraz yavaşlayamaz sanız yine aynı şekilde kaza yapabilir ya da durduk yere hızınızı azaltmak zorunda kalacaksınız.

Zeka Oyunları kısmı ise tercih edilen diğer bölümlerden birisidir. Aklınızı kullanarak bölümleri geçmeye çalışacağınız bu alan her yaş grubuna hitap etmektedir. Kötü örnek olabilecek oyunlar burada bulamazsınız. Gerçi OyunOn sitesinde hiç bir zaman böyle paylaşımlara yer vermiyoruz. Blog bölümümüzde ise yeni çıkacak oyunları inceliyor, sizlere tavsiyelerde bulunuyor ve gündemde olan oyunları paylaşmaya çalışıyoruz. Bütün bunların hepsini www.oyunon.com adresinde bulabilirsiniz. Yeni temamız ile WordPress tabanlı olarak ilerlemeye devam ediyoruz. Bizlerden lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz.

Seçilen Friv Oyunlar sitemizde her zaman yerini almaktadır. Sizlere daima hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.
Oyun Oynamak ister misiniz? Buradan bütün oyunlarımıza ulaşabilirsiniz.

Friv

Friv Oyunlar

Tarih: 29 Nis , 2015 Yazar: OyunOn Yorumlar: 0
Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>