Misafir

Hoşgeldin

GİRİŞ

EN POPÜLER

Şahin Park Et Oyunu

Efsane araçlar listesine adını yazdırmayı başaran arabalardan birisi de Şahinlerdir. Üretimi durduralı 14 yıl olmasına rağmen halen piyasada bulunan ve beğenilen en fazla araçlardan birisidir. Özellikle gençlerin tercih ettiği bu arabalar iç Anadolu bölgesinin favorilerindendir. Modifiyeli yapıldığı zaman görüntüsü oldukça değişmektedir. Arkadan çekişli olması da ayrı avantajlarından birisi diyebiliriz. Tek problemi diğer emsallerine göre yakıtı su gibi içmesidir. Yakıt konusunda tasarruflu değildir ama parçası ucuz olduğundan dolayı açığı bir şekilde ört pas edebilmektedir.
Şahin Park Et isimli oyunumuza gelecek olursak size bu arabayı sürebilme zevkini yaşatacağımız anlamını taşımaktadır. Tofaş’ın ayrıca Doğan markalı arabası da maksimum olarak aynı özellikleri taşımaktadır. Arabayı sürerken bir yere vurursanız göreviniz başarısız olacaktır. Unutmadan oynayabilmeniz için de bilgisayarınızda kesinlikle ama kesinlikle bakın altını çizerek söylüyorum Unity Player programının bulunması gerekiyor. Bilgisayarında bu programı olmayanlar buraya tıklayarak rahatlıkla indirebilirler. İlk bölümlerde bu ne yaf herkes park edebilir bunu diyeceğinizi biliyorum. Hele siz 3.bölüme kadar gelin ondan sonra park olayı ne kadar zorlaşacak ondan sonra karar verin. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler dilerim. Şahin Park Et Oyunu hakkında herşeyi öğrendiyseniz artık üstte yer alan linke tıklayarak oyuna başlamanızı tavsiye ederim. Artık söz hakkı konuşmakla kalmamalı iş icraate dökülmelidir.

Umarım memnun kalacağınız bir oyun olur…

Şahin Park Et Oyunu Resim Görüntüsü

Şahin Park Et Oyunu

 

 

Şahin Park Et Oyununda aralardan geçmeniz gerekiyor

Tarih: 24 Haz , 2015 Yazar: OyunOn Yorumlar: 0
Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>