Misafir

Hoşgeldin

GİRİŞ

EN POPÜLER

Kötü Ahtapot Oyunu

Yine çok güzel bir oyunla sizleri baş başa bırakacağım fakat öncesinde neler yapacaksınız, nasıl yapabilirsiniz bunlar hakkında detaylı bilgi vermek istiyorum. Oyunumuz tamamen sizin kişisel yeteneğinizi sınamanızla alakalıdır. Eğer beceri seviyeniz düşükse bu çalışmada belli bölümden sonrasını geçebileceğinizi düşünmemekteyim. Bu yüzden olabildiğince dikkatli olmak zorundasınız. Yapılan hatanın hiçbir şekilde telafisi olmayacaktır. Tekrar baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Buna izin vermemeniz gerekiyor. Bu yüzden de olabildiğince dikkatli ve otoriteli şekilde gerekli hamleleri yapmanız lazımdır.

 

Başlama butonu olarak Play Game dedikten sonra Kötü Ahtapot oyununa girişinizi tamamlanmış olacaktır. Denizde bulunan küçük balıklar, yengeçler, istiridyeler ve bunlar gibi başka canlılara sürekli zarar vermektedir. Dalga geçmekte, eğlenmekte ve oyunlar oynamaktadır. Fakat onlar istememesinden dolayı yardımcı olarak onları kurtaracaksınız. Tamamen zekanızla alakalı olacağından düşünmeden hareket etmeyiniz ama geçte kalmayınız. Çünkü belli zaman diliminden sonra oyun yine sona erecektir. Onları kurtarabilmek için Mouse kullanacaksınız. Farenizi sürükleyerek beyaz gözlere benzeyen nesneleri ahtapota vurmanız gerekiyor. Yere düşürürseniz ya da başka yere çarptırırsanız başarısız olursunuz. O yüzden kesinlikle söylediklerimi yapmak zorundasınız. Başka alternatifiniz de bulunmamaktadır. Belirli sayıya ulaşabilirseniz seviye atlayarak diğer bölüme geçebilirsiniz. Ahtapot Oyunları arasında en zorlarından birisi olurken çok iyi performans sergilemeniz gerekiyor. Özellikle yüksek skor almak isteyen arkadaşlar bunu en kısa sürede en az hasılatla yapmak zorundalar.
Kötü Ahtapot Oyunu için yukarıda verilmiş olan linklerden her hangi birisine tıklamanızı tavsiye ederim.

kotuahtapot kotuahtapotoyunu

Tarih: 01 Eki , 2015 Yazar: OyunOn Yorumlar: 0
Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>