Misafir

Hoşgeldin

GİRİŞ

EN POPÜLER

Hakkımızda

Oyunon.com genel anlamda Türkiye’nin en büyük oyun sitelerinden birisidir. Çocuklara, yetişkinlere, erkeklere ve hatta kızlara özel oyunlar paylaşarak onların zaman geçirmesini sağlamaktadır. 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Fakat bir takım aksiliklerden dolayı yayın hayatımız durdurulmuştur. 2015’in Nisan ayında tekrar aktif olarak kaliteli paylaşım yapmaya devam ediyoruz.

Sunulan oyunların hepsi özenle editörler tarafından kontrol edilmektedir. Özellikle çocuklara kötü örnek olabilecek uygulamalar yayımlanmamaktadır. Tam aksine onların eğlenmelerini sağlayan zeka, zihin ve akıl geliştirici oyunlara yönelmekteyiz. Bu oyunlar sayesinde eğlenirken farkınızda olmadan potansiyeliniz gelişecektir. Boyama, yapboz, bulmaca diğer mantık oyunlarıyla eğlenceye ortak olmak tamamen ücretsizdir.

Sunduğumuz oyunların hepsi yapımcılarına aittir. Eğer ihlal olduğunu düşündüğünüz oyun bulunmaktaysa bunu bizlere iletişim bölümünden yayınlayabilir siniz. En geç 24 saat içerisinde dönüşümüz kontrol edildikten sonra sağlanacaktır. Aynı zamanda önerileriniz, isteklerinizi de bu bölümden bizlere iletmeniz önem ve rica olunur.

Oyunon.com sayesinde günlerinizi boşa harcamayacak, zamanınızı en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Kurulduğu bugünden beri her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmasından dolayı ihtiyaçlarınızı bir nevi de olsa karşılaşama fırsatı sunuyoruz.

Oyunon.com sitesine üye olarak zaman zaman sunacağımız hediyelerden faydalanabilecek siniz. Misyonumuz daima sizlere en kaliteli oyunları sunmaktır.
Warez ve kötü konu içeren oyunlar paylaşmamaktayız.

OyunOn.com eğlencenin yeni adresi….

OyunOn - Kral Oyunlar

 

OyunOn Oyun Yayıncılık