Misafir

Hoşgeldin

GİRİŞ

EN POPÜLER

En Sevilen İşletme Oyunları

Çocukların en büyük hayallerinden birisi dükkân işletmektir. Büyüdükleri zaman kendilerine ait bir dükkânları olsun herkes istemektedir. Ama maddi ya da manevi destek yüzünden herkes bu hayalini gerçekleştirememiştir. İşletme oyunları sayesinde biz sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Belki gerçekten dükkân sahibi olamayacaksınız ama yine de müşteriler ile birebir temas halinde bulunarak o hayalinizi gerçekleştireceksiniz. Kuaför salonu, oyuncakçı, alışveriş merkezi, araba tamiri ve buna benzer örneklerini göreceksiniz. Eğer işletme oyunu seviyorsanız aradığınızı eminim burada bulabileceksiniz. İçerisinde bulunan oyunların genelinde satış yaparak para kazanacaksınız. Paralarınızı biriktirerek gittikçe dükkanı geliştirecek ve çalışacak personeller alacaksınız. Böylece her seferinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşacaksınız. En Sevilen İşletme Oyunları bu alanda bulunacaktır.
http://www.oyunon.com/isletme-oyunlari/

eczaneisletme fitnesssalonu

 

İnsanlar zinde kalabilmek için spor yapmaları gerekiyor. Çok fazla sayıda spor çeşidi bulunmaktadır. Bunların neler olduğunu öğrenmek isterseniz eğlenceli şekilde spor oyunları kategorisinde yapabilirsiniz. Hem sporların insanlara ne gibi faydasının olduğunu hem de tam olarak ne işe yaradıklarını bu kategoride gösteriyoruz. Uygulamalı şekilde tam olarak nasıl yapıldığını göreceksiniz. Spor oyunu oynarken kurallara uymanız gerekiyor. En bilinen sporlar atalarımızdan bizlere kalan armağanlardır. Yüzme, cirit atma, sırıkla atlama ve daha niceleri bulunmaktadır.

 

Uçan bir sineği canlandıracağınız oyunda bir sağa, bir sola uçarak insanları rahatsız edeceksiniz. Devamlı olarak elin birisi sizi yakalamaya çalışacaktır. Ondan kaçtıkça puan kazanacaksınız. Sürekli olarak farklı yerlerden karşınıza geleceğinden dolayı tam olarak nereden geleceğini bilemeyeceksiniz. Asla yerinizde sabit durmamalı ve sürekli olarak hareket etmelisiniz. Sineği uçurmak için fareyi kullanıyorsunuz. Sol tuşa tıkladıkça havada süzülecek bıraktıkça aşağıya ineceksiniz. Fazla aşağıya inmeyiniz. Çünkü aşağıda bulunan ucu sivri çubuklar insandan daha çabuk öldürecektir. Sinek uçurma oyunun da başarılar dilerim.

 

Balon patlatma oyununa benzer niteliği taşıyan bu uygulamada hız en büyük ilacınız olacaktır. Çünkü ne kadar hızlı olursanız bölümleri de o kadar çabuk geçebileceksiniz. Kaka patlatma oyununu sadece Mouse ile oynayabilirsiniz. Aynı renkte bulunan kakalara tıkladığınız zaman yok olacak ve patlayacaklardır. En az 2 tanesinin yan yana gelmesi gerekiyor. Oyunda süreye karşı yarıştığınızı unutmamalı ve buna göre seri olmalısınız. Seviye atladıkça her zaman bir öncesine göre daha pratik hareket etmeniz gerekecektir. Ayrıca 2’den fazla hatta çok daha fazlasını bir anda yok ederseniz daha çok skor elde etme imkanınız olacaktır.

Hepsi ve daha fazlası için www.oyunon.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Tarih: 09 Eki , 2015 Yazar: OyunOn Yorumlar: 0
Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>