Misafir

Hoşgeldin

GİRİŞ

EN POPÜLER

3D Oyuncak Helikopter Oyunu

Çocukların vazgeçemediği ve en çok sevdiği hediyelerin başında her zaman oyuncaklar yer almaktadır. Oyuncak bazen bir çocuğun babasından bile daha değerlidir diyebilirim. Hatta bununla ilgili olarak İlyas Salman’ın bir anısı bulunmaktadır. Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından birisi olan Kemal Sunal rahmetli olduğunda bulunduğu otele İlyas Salman’da gitmiştir. Bildiğiniz gibi 2’si çok eskilerden beri arkadaştır. Orada röportaj yapan kameramanlar değerli sanatçıya Kemal Sunal öldü bu konuda ne düşünüyorsunuz demiştir. İlyas Salman’da ne diyebilirim ki çocuklarımızın oyuncakları kırıldı demiştir. Bunun üzerine ukala kameramanın birisi koskocaman Kemal Sunal’ı oyuncak ettiniz ya helal olsun size demiştir. İlyas Salman ise sen baba oldun mu? Bir çocuğun oyuncağının tüm dünyaya bedel olduğunu biliyor musun diyerek sert çıkışmıştır. Her neyse konumuza dönecek olursak sizlere sunmuş olduğum 3D Oyuncak Helikopter oyununu takdim etmek istiyorum.
Oyuncak olmasına sakın aldanmayınız normal helikopter kadar etkili uçabilmektedir. Yeter ki kontrollerini doğru orantıda yapınız. Hata yapmamaya özen gösteriniz. Kontrollerini ( Yön Tuşları ve ‘w,a,s,d’ ) tuşlarını kullanarak sağlayacaksınız.
Ayrıca diğer Helikopter Oyunları için lütfen Bağlantıya tıklayınız.

3D Oyuncak Helikopter Oyunu Giriş Ekranı

3D Oyuncak Helikopter Oyunu Oynarken

3D Oyuncak Helikopter Oyunu Görev Tamamlarken

Tarih: 24 Haz , 2015 Yazar: OyunOn Yorumlar: 0
Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>