Misafir

Hoşgeldin

GİRİŞ

EN POPÜLER

2D Minecraft Oyunu

Bloğumuzda sevilen oyunlara yer vereceğimizi daha önceden belirtmiştik. Sözümüzü tutarak sizlere 2D Minecraft hakkında bazı ipuçları, detaylar ve oyunu nasıl oynayacağınız hakkında bilgiler vereceğim. 3 boyutlu oyunlar ile kıyaslayacak olursanız grafiklerin birazcık daha yetersiz kalacağını göreceksiniz. Oyunumuzun gerçek adı Mine Blocks olarak geçmektedir. Giriş esnasında yine bu isme tıklayacaksınız. İlk olarak kendiniz için bir dünya oluşturacaksınız. Ardından da oluşturmuş olduğunuz bu dünyada bazı değişiklikler yapacaksınız.

Ağaçları kesebilir, çimleri sökebilir, taşları kırabilir ve meyveleri toplayabilirsiniz. Daha bütün örnekleri yazacak olursam buraya başka yazacağımız birşey kalmayacaktır. Bu nedenle olabildiğince kısa kesmeye çalıştım .

Verilen karakterimizi ( w,a,s,d ) tuşlarını kullanarak yöneteceğiz. Mouse ürün seçmeye, kaldırmaya ve ekmeye yarayacaktır. Minecraft 2D oyunun bazı yerlerinde hayvanlar bulunmaktadır. BUnlar vahşi, evcil olarak değişkenlik gösterecektir. Hayvanları keserek et elde edebileceksiniz. Etlerle ise yemek ihtiyacınızı karşılayacaksınız. Zaten deniz kenarında olduğunuzdan su ile sıkıntılar yaşamayacaksınız. Sorunlarınızı bu şekilde halledebilir ve üstesinden gelebilirsiniz.

2D Minecraft Oyunu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen oyun linkine tıklayınız.

2D Minecraft Oyunları

2D Minecraft Oyunları

2D Minecraft Oyunu

 

Tarih: 18 Haz , 2015 Yazar: OyunOn Yorumlar: 0
Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>